Zasady gry!

W świecie idealnej myszy wszyscy gracze będą dobrze wychowani i i będą mieli szacunek dla innych, ale kim jesteśmy w internecie! Moderatorzy Transformice zawsze mogą najlepiej zapewnić, że gracze mają najlepsze możliwe wrażenia w grach , ale liczymy na was, graczy, aby pomóc nam złapać niestosujących się do zasad reguł. Kary wahają się od ostrzeżenia do stałego zakazu. Pamiętaj, że twoje ostatnie ostrzeżenia, mute i bany mogą być oglądane przez każdego moderatora oraz recydywiści mogą uznać, że zostały podane wyższe kary. Niestety, nie jest to w pełni możliwe do listy wszystkich możliwych sytuacji, które mogą być sprzeczne z przepisami. Mogą wystąpić problemy brakuje tej listy uzasadnia karę, ale zazwyczaj otrzyma ostrzeżenie przed podjęciem jakichkolwiek działań.
Szanować kolegów myszy i grać fair. Miłej zabawy!

CHEAT

Oszukiwanie / Cheating na starym koncie / Prośba o cheaty / Rozdawanie cheatów

Każda forma hacking (aka "oszukiwanie" przy użyciu trzeciego programu partii w celu uzyskania korzyści) nie będzie tolerowane i może doprowadzić do stałego zakazu. Więc lepiej zastanów się dwa razy zanim zaczniesz latajać po pokoju jak Supermouse, bo stracisz swoje konto! Nawet nie myśl o użyciu innego konta, aby oszukiwać - będziemy mogli cię znaleźć! Łączenie do oszustów i / lub z prośbą o kody są także sprzeczne z zasadami i może doprowadzić do wyciszenia lub zakazu z gry.

CHAT

Spam / Powódz / Caps-lock nadużycie / Reklama / Wulgarność / Nieodpowiednie lub wulgarne linki / ciężkie obrażanie / Obrażanie personelu / Mylący zawodnicy / Prowokacja / Promowanie trollowania / ksenofobii /
Złe języki w czacie


Żarty Rasistowskie, homofobiczne, religijne lub z jakichkolwiek innych powodów nie są tolerowane. Korzystanie uwłaczające warunki, nawet w żartach, nie jest dozwolona i spowoduje wyciszenie lub zakazu z gry.
Nie udostępniaj żadnych nieodpowiednich witryn lub nielegalnych treści. Ufać tylko strony internetowe, które zaczynają się http://transformice.com/ oraz w miejscu Transformice.
PL uznaje społeczność międzynarodowa, co oznacza, że ​​gracze ze wszystkich krajów mogą grać tutaj. Powinno to przeszkadzać, prosimy kliknąć na gracza podając nazwę użytkownika i wybierz "Ignore" (lub wpisz nazwę użytkownika / mute). Jednakże, jeśli istnieje znacząca powódź w pokoju przez jednego lub więcej graczy, które mają swoją własną społeczność, skontaktuj się z moderatorem, abyśmy mogli ich ostrzec. Należy pamiętać, że w społecznościach innych niż PL będzie ostrzegał lub wyciszony do mówienia innym językiem na czacie.
Pamiętaj, że małe dzieci, które w tej grze. Języka, który wydaje się naturalne dla ciebie może nie być odpowiedni dla nich. Jeśli nie chcesz powiedzieć, że w obecności swojej matki, prawdopodobnie nie powinieneś powiedzieć to tutaj!


Konta

"Wyłudzanie haseł" - Phishing /nieodpowiednie nazwy

Phishing to proces próby wyłudzeń na graczy dając swoje dane osobowe (takie jak ich hasła lub numeru telefonu), oferując im ser, truskawki lub innego rodzaju nagrody. Wszelkie próby uzyskania takich informacji (czy to poprzez łączenie się na zewnętrznej stronie internetowej, podszywanie się pod moderatora, lub nawet po prostu pytając na czacie) może spowodować stały zakaz gry.
Twierdzenie, że jest się pracownikiem na czacie może spowodować wyciszenie a nawet , jeśli nie słuchać naszych ostrzeżeń w przyszłości. Proszę nie tworzyć kont, które przeznaczone są do podszywania się pod pracowników lub które zawierają wulgarny język. W ten sposób ryzykujesz utratą tego konta na zawsze!


TOTEM

Obraźliwe Totemy / Totemy powodujące crashe (zawieszenie się gry itp.)

Nie twórz żadnych totemów, które są obraźliwe lub mogą spowodować "lagi" albo awarie. Jeśli celowo stworzyysz ofensywny totem (np. swastyki) lub totem awarii (np. kowadło / box god), być przygotowany na karę.

Unikanie

Unikanie mute / Unikanie banu

Uchylanie się od banu lub wyciszenia spowoduje większą karę. Jeśli czujesz, że zostałeś ukarany niesprawiedliwie najlepiej jest skontaktować się z moderatorem. Najszybszym sposób dotarcia do nas to nasz kanał IRC (#transformice, #transformicefr).


VOTEBAN (/ban na czacie)
Nadużywanie Voteban'a / Voteban jako zabawa

Komenda /ban pozwala karać graczy za drobne przestępstwa na jedną godzinę (np. za trolling, faworyzację, nadużywanie bugów/błędów, łamanie przepisów w pokojach minigier). Nie służy ona do karania myszy, która "kradnie" firsta lub nowego, dopiero uczącego się szamana, więc proszę go używać odpowiedzialnie. Zbieranie swojego plemienia lub grupy graczy w celu wspólnego zbanowania niewinnych graczy w pokoju jest uważaneza nadużyće i może doprowadzić do kary od Moderatora. Ban "dla zabawy", gdzie gracze votebanują siebie dla zabawy jest również traktowane jako nadużycie i jest ściśle zabronione.INNE

Nadużycie usterek / zawieszanie gry jako szaman (exploit) / Wyciek lub udostępnianianie prywatnych informacji istotnych do gry

Proszę pamiętać, że nie należy wykorzystywać usterek gry, ponieważ to daje przewagę nad innymi graczami. W zależności od usterki można zostać ostrzeżony / zbanowany przez moderatora lub zbanowany za pomocą voteban'a przez myszy z pokoju. Wykorzystywanie pewnych usterek może spowodować usunięcie z minigry, pokoi czy nawet tablicy cheese.formice.com. Możesz zgłosić nowe usterki do sekcji bugów na forum.

Jeśli zawieszasz pokój celowo (np: kowadłami) zostaniesz wyrzucony z gry.

Pracownicy wiedzą trochę więcej niż zwykły gracz i prawdopodobnie sam się kiedyś o tym przekonasz. Wyciek lub udostępniania tego typu informacji jest zabronione.

WIĘCEJ INFORMACJI


TROLLING

Trolling jest częścią gry. Mad że szaman zablokowane swoją dziurę? Czy on wygłupia się z kilku desek ? Czy ktoś nie przestrzega zasad mini-gry? Jest niegrzeczne myszy ciągle przezywa? Czy twój szaman daje balon tylko swojemu przyjacielowi, aby miał firsta? Chociaż moderatorzy nie zrobi nic w sprawie trollingu trollingu, gdyż nie łamie żadnych zasad gry, czy ci gracze mogą się wkurzyć, wtedy masz wszelkie prawa do voteban.

Pokoje prywatne

Prywatny pokój jest prywatny. To jest twój pokój i można zrobić (prawie) co chcesz w nim! Nie będzie moderować czat i jesteś wolny, aby banować niechcianych gości. Będziemy jednak pilnować pokoju jeśli ktoś jest jakiś hacker w nim, jeśli zauważymy, loterię zakaz dzieje, lub jeśli kilka osób w pokoju donoszą niektórych graczy w nim. Proszę pamiętać, że numerowane pokoje, minigry pokoje i popularne nie numerowanych pomieszczeń, takich jak /room noob /room cheese , pokoju, itp. nie są traktowane jako prywatne ze względu na ilość zawodników z całego że krążą każdego dnia. Jeśli nie masz pewności, czy jesteś w pokoju prywatnym poproś moderatora.

Minigry

Moderatorzy nie będą pilnować minigier w przypadku łamania zasad (np. Ciemnozieloni w rodzinnej), więc proszę nie wzywają nas do tego. Jednakże, prosimy o kontakt, jeśli gracze są naruszenia któregokolwiek z zasadami gry, wymienionych powyżej. Jeśli chcesz złożyć skargę na temat konkretnego minigry skontaktuj się z osobą aby coś z nią zrobimy.

MUTING

Wyciszanie / Wyciszanie graczy plemię / Język / filtry językowe

/ Mute i / ignore pozwala zignorować każdą wiadomość od gracza (nawet szeptem). To jest niemożliwe do nadużywania tego polecenia, ponieważ tylko dana osoba jest tobą. Wyciszyć całe pomieszczenie, jeśli chcesz! Aby nieignorowanie komuś wszystko, co musisz zrobić, to relog. / Mt pozwala wyciszyć czat plemienia jeśli koledzy z tribe są niegrzeczni lub jeśli chcesz po prostu mniej spamu miec na czatcie . Aby "włączyć" swoje plemię wystarczy wpisać / mt ponownie. Moderatorzy nie poprowadzi swój szepty lub twój plemię porozmawiać więc proszę skorzystać z tych przydatnych poleceń.
/ Filtre można użyć, aby włączyć i wyłączyć (nieodpowiednie) filtr językowy. Proszę pamiętać, że filtr jest tylko tutaj, aby chronić użytkowników przed zniewagami, obraźliwe użytkownicy nadal będą mieć takie same prawa.

HASŁO

Nie udostępniaj swojego konta lub hasło z nikim, nawet dla moderatora! Używaj silnego hasła zawierający cyfry i litery i zmienić go często, aby zmniejszyć ryzyko naruszenia zabezpieczeń. Napisz go gdzieś, więc nie zapominaj o tym. Nie zapomnij się zarejestrować, e-mail do swojego konta. Jeśli ktoś odgadnie hasło i nie masz e-maila z nim związane będą w stanie zarejestrować konto do poczty i zmienić hasło, kiedy chcą. Jeśli ktoś prosi o podanie hasła, skontaktuj się z moderatorem natychmiast. Jeśli uważasz, że Twoje konto zostało już naruszone, prosimy skorzystać z formularza kontaktowego transformice znajdujący się transformice.com / contact.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz